Koga Kimera Road AL Specificaties en Beoordelingen
Koga Kimera Road AL specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Modelnaam | Kimera Road AL |
| Merk | Koga |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | Nederland |
| Type Racefiets | race |
| Bedoeld Gebruik | races |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | aluminium |
| Opties Framegrootte | XS, S, M, L, XL |
| Materiaal Voorvork | carbon |
| Type Trapas | BB86 |
| Type Balhoofd | geïntegreerd |
| Interne Kabelgeleiding | ja |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 2x |
| Aantal Versnellingen | 11-speed |
| Achterderailleur Model | Shimano Ultegra |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano Ultegra |
| Details Crankstel | Lengte: 170mm / kettingbladmaten: 52/36T |
| Bereik Cassette | 11-28T |
| Type en Merk Ketting | Shimano |
| Specificaties Trapas | BB86 |
| Remsysteem | |
| Type Rem | velgrem |
| Merk en Model Rem | Shimano Ultegra |
| Remblokken | velgcompatibel |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 700c |
| Type en Materiaal Velg | aluminium clincher |
| Breedte Velg | intern: 17mm / extern: 22mm |
| Tubeless Ready | nee |
| Merk, Model en Breedte Band | Continental GP5000 / 25mm |
| Max Bandbreedte | 28mm |
| Aanbevolen Bandenspanningsbereik | 85-95 psi |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | racestuur |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Merk en Model Zadel | Fizik Antares |
| Type Zadelpen | rond |
| Offset Zadelpen | 0mm |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Framegroottes | XS, S, M, L, XL |
| Bereik in Lichaamslengte | 5'4" - 6'2" |
| Stack en Reach | stack: 550mm / reach: 390mm |
| Lengte Bovenbuis | 540mm |
| Lengte Zitbuis en Balhoofdbuis | zitbuis: 520mm / balhoofdbuis: 155mm |
| Lengte Achtervork | 410mm |
| Prestaties & Rijkwaliteit | |
| Opggegeven en Werkelijk Gewicht | 8.5 kg |
| Elementen Aerodynamisch Ontwerp | N/A |
| Rijkarakteristieken | stijfheid: hoog / comfort: medium |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $2.500 |
| Beschikbaarheid per Regio | Europa, Noord-Amerika |
| Kleuropties en Afwerking | Zwart, Rood, Blauw |
| Garantiedekking | frame: 5 jaar / componenten: 2 jaar |
Voor- en Nadelen van Koga Kimera Road AL
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht aluminium frame | Relatief hoge prijs |
| Prestatiegerichte geometrie | Beperkt comfort voor lange ritten |
| Hoogwaardige afmontage | Minder geschikt voor off-road terrein |
Veelvoorkomende Problemen met Koga Kimera Road AL
| Zadel zit los en verschuift tijdens het fietsen |
| Remmen piepen en remkracht neemt af |
| Versnellingen schakelen niet soepel en slaan over |
| Banden verliezen regelmatig lucht en moeten vaak worden opgepompt |
| Stuur trilt of voelt instabiel tijdens het rijden |
| Ketting loopt vast of valt van de tandwielen |
| Zadel is oncomfortabel en veroorzaakt zadelpijn |
Beoordelingen van Gebruikers over Koga Kimera Road AL
| Naam | Beoordeling |
|---|---|
| Peter | Prachtige fiets, rijdt als een droom! |
| Lisa | De Koga Kimera Road AL fietst soepel en snel. |
| Jan | Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. |
| Anne | Comfortabel zadel en goede grip op het stuur. |
Veelgestelde Vragen over Koga Kimera Road AL
-
Hoeveel jaar is de Koga Kimera Road AL fiets uitgebracht?
De Koga Kimera Road AL fiets is voor het eerst uitgebracht in 2021.
-
Wat is de maximale bandenspeling van de Koga Kimera Road AL fiets?
De maximale bandenspeling van de Koga Kimera Road AL fiets is 28mm.
-
Welk type bottom bracket wordt gebruikt in de Koga Kimera Road AL fiets?
De Koga Kimera Road AL fiets maakt gebruik van een BB86 bottom bracket.
-
Wat is de aanbevolen bandenspanningsrange voor de Koga Kimera Road AL fiets?
De aanbevolen bandenspanningsrange voor de Koga Kimera Road AL fiets is 85-95 psi.
-
Welk merk en model zadel wordt gebruikt op de Koga Kimera Road AL fiets?
Op de Koga Kimera Road AL fiets wordt het Fizik Antares zadel gebruikt.
-
Wat is het gewicht van de Koga Kimera Road AL fiets?
Het opgegeven en werkelijke gewicht van de Koga Kimera Road AL fiets is 8.5 kg.
-
Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de Koga Kimera Road AL fiets?
De beschikbare kleuropties voor de Koga Kimera Road AL fiets zijn Zwart, Rood en Blauw.
-
Wat is de geometrie van de Koga Kimera Road AL fiets voor de Stack en Reach?
De Stack-waarde is 550mm en de Reach-waarde is 390mm voor de Koga Kimera Road AL fiets.
-
Is de Koga Kimera Road AL fiets voorzien van interne kabelgeleiding?
Ja, de Koga Kimera Road AL fiets is uitgerust met interne kabelgeleiding.
-
Wat is de MSRP van de Koga Kimera Road AL fiets?
De adviesprijs (MSRP) van de Koga Kimera Road AL fiets is $2,500.